Aura ColorWood Aqua (Аура Колорвуд Аква) 9л.

2389 грн


Нашли дешевле?

Властивості

Водорозріджуваний засіб на основі алкідної смоли з антисептиком.

  • Продукт нового покоління - без White-Spirit.
  • Не містить White-Spirit.
  • Створює на поверхні напівпрозорий шар з високими декоративними властивостями.
  • Підкреслює природну текстуру деревини.
  • Імітує колір цінних порід дерева.
  • Містить водовідштовхувальні і УФ абсорбувальні матеріали, що забезпечує високий ступінь захисту від атмосферних впливів.
  • Антисептичні добавки запобігають появі і зростанню грибка (цвілі, моху) на пофарбованій поверхні.
  • Практично без запаху, не горючий, пожежовибухобезпечний.
  • Безбарвний засіб тонується за системою Eskarocolor.
  • Гранично допустимий вміст ЛОС для продукту (підгрупа е) 130 г/л. Максимальний вміст ЛОС у продукті

Призначення

Рекомендується для довготривалого захисту дерев'яних фасадів будівель, а також інших дерев'яних поверхонь при зовнішніх і внутрішніх роботах. Засіб ідеальний для обробки пиляної деревини. Засіб може використовуватися як перший шар для тонування дерев'яних підлог, сходів, перил всередині приміщень (з обов'язковим фінальним лакуванням зносостійким лаком). При зовнішніх роботах для запобігання вигорянню поверхні рекомендується використовувати тільки тонований засіб (або готові кольори). <130 г/л.

Типи поверхонь

Нові або оброблені раніше деревозахисним засобом дерев’яні пиляні та стругані поверхні (стінові та стельові панелі, обшивальні дошки, огорожі, карнизи, садові меблі тощо), вироби та конструкції з дерева, а також ДСП, ДВП, МДФ, фанера та шпон. Не використовувати для горизонтальних поверхонь при зовнішніх роботах, для виробів з твердих порід деревини, а також проолієних або просочених оліфою поверхонь.

Підготовка поверхні перед фарбуванням

Вологість деревини не повинна перевищувати 20%. Поверхню ретельно очистити від смоли, бруду, жир у та пилу. Перед обробкою деревина не повинна містити грибкових пошкоджень. Покриті синявою та пліснявою поверхні попередньо обробити очищувальним засобом для деревини Wood Cleaner. Після очищення поверхню необхідно ретельно вимити чистою водою та висушити. З поверхні, яку раніше пофарбовано ДЗЗ, повністю видалити старе лакофарбове покриття (за допомогою щітки з жорсткою щетиною, скребка, будівельного фена або засобу для зняття старих лакофарбових матеріалів). Нові глянсові поверхні обробити наждаковим папером до матовості. Потемнілі ділянки деревини очистити механічно (скребком, наждаковим папером, щіткою), прогнилі дошки замінити. Для кріплення оброблених дерев’яних елементів використовувати оцинковані кріпильні деталі. Необроблені металеві деталі(капелюшки цвяхів, скріпки) попередньо обробити антикорозійною ґрунтовкою. При обробці дерев’яних фасадів обов’язково попередньо заґрунтувати їх біозахисною ґрунтовкою Biostop Aqua. Сучки обробити ізолювальним лаком. Увага! Результат застосування деревозахисних засобів залежить від повноцінного використання конструкційних методів захисту дерев’яних поверхонь: хорошого дренажу, вентиляції, гідроізоляції стін з дахом.

Нанесення

Перемішати перед використанням і перемішувати під час роботи. Засіб ColorW ood з різних партій - перед використанням змішати в одній ємності. Ретельно обробляти торці. Наносити за температури від +5°С до +25°С і вологості повітря нижче 80% при зовнішніх роботах: в 2 шари; при внутрішніх роботах: в 1-2 шари. На стругану деревину наносити тонкими шарами. Для отримання однорідного тону на поверхні засіб наносити безперервно по всій довжині дошки в поздовжньому напрямку, по ворсу. Оброблена поверхня може мати різні відтінки в залежності від пористості деревини, кольору дерева і кількості нанесених шарів засобу. Якщо після нанесення першого шару на поверхні досягнута необхідна насиченість кольору, т о другий шар можна наносити безбарвним засобом (при зовнішніх і внутрішніх роботах). Поверхні, які будуть зазнавати підвищених експлуатаційних навантажень всередині приміщень, додатково обробити відповідним міцнішим і зносостійким водорозріджуваним лаком. Для оброблення поверхонь, раніше пофарбованих кольоровими лесувальними засобами, рекомендується вибирати той же або близький відтінок. Роботи не рекомендується проводити за умов прямого сонячного світла, підвищеної температури, сильного вітру.

Догляд за пофарбованою поверхнею

Очищення обробленої поверхні можна проводити за місяць після нанесення засобу, коли вона набуде остаточної твердості та зносостійкості. Використовувати губку або ганчірку, змочену водою або розчином нейтрального чи слаболужного (рН 6–8) очищувального засобу. Не використовувати очищувальні засоби, що містять органічні розчинники. Не використовувати миття під тиском. Після очищення обполоснути поверхню чистою водою. Якщо поверхня потребує очищення раніше ніж через місяць, то проводити його обережно м'якою вологою губкою або ганчіркою.

Робочі інструменти

Пензель, валик, розпилювач.

Очищення інструментів

Після закінчення робіт інструменти промити водою з милом.

Колір: Безбарвний (Colorless). Готові кольори: Білий (White), Тик (Teak), Дуб (Oak), Горіх (W alnut), Каштан (Chestnut), Кипарис (Cypress), Палісандр (Palisander).

Колерування: Машинне тонування безбарвного (Colorless) засобу за системою Eskarocolor (база EC).

Витрата:На одношарове покриття:

               пиляна деревина – 4–8 м²/л,

               стругана деревина – 8–12 м²/л.

Час висихання: На відлип – 2-3 години, другий шар можна наносити через 24 години (за 20° і відносної вологості повітря 80%).

Оставить отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Быстрая доставка по всей Украине

Быстрая доставка по всей Украине

По Киеву и области осуществляется собственным транспортом или Новой почтой по Украине

Колеровка краски более 1000 оттенков

Колеровка краски более 1000 оттенков

Собственное колеровочное оборудование. Колеруем краску по всем цветовым каталогам

Индивидуальная система скидок при объемах

Индивидуальная система скидок при объемах

Для всех кто хочет сэкономить на ремонте, предлагаем оптовые цены и специальные условия доставки