Aura Lasur Aqua (Аура Лазурь Аква) 0,75л.

150 грн


Знайшли дешевше?

Властивості

Водорозріджуваний декоративно-захисний засіб для дерев'яних поверхонь. На основі акрилової дисперсії з антисептиком.

 • Готовий до застосування.
 • Створює на поверхні еластичну напівпрозору шовково-матову плівку з хорошими декоративними властивостями.
 • Вигідно підкреслює природну текстуру деревини.
 • Імітує колір цінних порід дерева.
 • Надійно захищає поверхню від атмосферного впливу.
 • Містить віск, який підвищує брудо- і водовідштовхувальні властивості покриття.
 • Забезпечує захист від УФ випромінювання завдяки спеціальним абсорбувальним добавкам і світлостійким неорганічним пігментам.
 • Запобігає появі і зростанню грибка (цвілі, моху) на пофарбованій поверхні завдяки наявності високоефективних протицвілевих добавок.
 • Тиксотропний, не стікає з пензля, не утворює патьоків.
 • Добре вбирається у пористу основу, створюючи насичений колір на поверхні після нанесення одного шару.
 • Для зовнішніх робіт необхідно використовувати тільки кольоровий засіб Lasur Aqua.
 • Остаточну міцність покриття набуває через 3-4 тижні.
 • Не містить White-Spirit.
 • Без запаху.
 • Не горючий, пожежо- і вибухобезпечний.

Призначення

Для захисту і декоративної обробки дерев'яних поверхонь (а також матеріалів деревного походження) при зовнішніх та внутрішніх роботах.

Типи поверхонь під фарбування

Нові або раніше оброблені декоративно-захисними засобами: стругані та пиляні дерев'яні поверхні (стельові та стінові панелі, вагонка, обшивальні дошки, огорожі, карнизи, косяки, фанера, шпон і т. п.), конструкції і вироби з деревини (рами, двері, садові меблі і т. д.), а також ДСП, ДВП, МДФ. Не використовувати засіб при внутрішніх роботах для обробки підлог і сходів. Не використовувати для горизонтальних поверхонь (терасна дошка, садові містки і доріжки) при зовнішніх роботах. Не використовувати на просочених оліфою або оброблених оліями поверхнях.

Підготовка поверхні перед фарбуванням

Вологість деревини не повинна перевищувати 20%. Роботи проводити за температури не нижче 5°C, відносної вологості до 80%. Поверхню ретельно очистити від бруду, жиру і пилу. Перед обробкою деревина не повинна містити грибкових пошкоджень. Покриті синявою і цвіллю поверхні попередньо обробити мийним засобом для деревини Wood Cleaner. Після очищення поверхню необхідно ретельно вимити чистою водою і висушити. Раніше пофарбовані поверхні повністю очистити за допомогою скребка, щітки з жорсткою щетиною, будівельного фена або засобу для зняття старих лакофарбових матеріалів; глянцеві поверхні обробити наждачним папером до матовості.Нерівності зашпаклювати. Потемнілі ділянки деревини видалити механічно щіткою з жорсткою щетиною, прогнилі дошки замінити. Для кріплення оброблених дерев'яних елементів використовувати оцинковані кріпильні деталі. Необроблені металеві деталі (капелюшки цвяхів, скріпок) попередньо обробити антикорозійною ґрунтовкою. При зовнішніх роботах обов'язково ґрунтування Biostop. Для обробки деревини, що експлуатується за умов підвищеної вологості, різких перепадів температур, на сонячній стороні, на фрагментах фасаду, розташованих поблизу водостоків (карнизи), проблемних місцях, виявлених при ремонті, в склад додати Effect AF для забезпечення додаткового захисту від біопоразки і вологи. Обробку зовнішніх поверхонь робити так, щоб поверхня встигла висохнути до випадання вечірньої роси. Роботи не рекомендується проводити при прямому сонячному світлі, підвищеній температурі. Зверніть увагу на конструкційні методи захисту дерев'яної поверхні - якісний дренаж, вентиляція, гідроізоляція стін з дахом. Результат застосування деревозахисних засобів залежить від повноцінного використання конструкційних методів захисту дерев'яних поверхонь.

Нанесення

Засіб перед застосуванням перемішати. Наносити в два шари за температури не нижче +50°С і вологості повітря нижче 80%. Особливо ретельно обробити торці.Для отримання однорідного тону засіб наносити безперервно по всій довжині дошки, в поздовжньому напрямку, за ворсом. При обробці поверхонь, пофарбованих раніше кольоровими засобами захисту деревини, рекомендується вибирати той же або близький відтінок. Оброблена поверхня може мати різний відтінок в залежності від пористості, кольору дерева і від кількості нанесених шарів засобу. Не рекомендується обробляти поверхні тільки безбарвним складом, тому що незатонований засіб має меншу світлостійкість. Для однорідного фарбування великих площ рекомендується змішати необхідну кількість продукту в одній ємності.

Догляд за пофарбованою поверхнею

Для очищення використовувати воду або нейтральний мийний засіб (рН 6-8).

Робочі інструменти

Пензель.

Колір: Безбарвний засіб і 7 готових кольорів: Білий, Тик, Дуб, Каштан, Кипарис, Горіх, Палісандр. Готові кольори можна змішувати між собою. Для отримання менш насиченого відтінку кольорового засобу - додати Lasur Aqua безбарвний.

Колерування: Безбарвний засіб тонується за системою Eskarocolor.

Пиляна деревина: 5-9 м²/л, стругана деревина: 9-13 м²/л. Витрата залежить від типу і підготовки поверхні.

Час висихання: За 20 ºС та відносної вологості повітря 80%: 30 хвилин - на відлип, 2-3 години до нанесення наступного шару, 24 години - повне висихання. За більш низької температури або більш високої вологості час висихання збільшується.

Leave a review

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Быстрая доставка по всей Украине

Быстрая доставка по всей Украине

По Киеву и области осуществляется собственным транспортом или Новой почтой по Украине

Колеровка краски более 1000 оттенков

Колеровка краски более 1000 оттенков

Собственное колеровочное оборудование. Колеруем краску по всем цветовым каталогам

Индивидуальная система скидок при объемах

Индивидуальная система скидок при объемах

Для всех кто хочет сэкономить на ремонте, предлагаем оптовые цены и специальные условия доставки