Eskaro Aquastop Hydro рідка гідроізоляція для ванної кімнати, санвузлів 7кг

 • Виробники Eskaro (Эскаро)
 • Модель: 1000
 • Наявність: Є в наявності

900 грн 1029 грн


Знайшли дешевше?

Екологічно чиста гідроізоляція на основі акрилового латексу у вигляді мастики. Легка в нанесенні. Захищає на 100% від вологи.
 

 • Готова до застосування.
 • Містить спеціальне високоміцне армуюче фіброволокно.
 • Надійно захищає від протікань води.
 • Має відмінну адгезію (прилипання) до різних будівельних поверхонь.
 • Гідроізоляція після висихання створює шорстку плівку на поверхні і забезпечує хорошу адгезію клейових складів для облицювальної плитки.
 • Плівка гідроізоляції має гарну еластичність на вигин і високу міцність на розрив.
 • Добре розподіляється по поверхні за рахунок спеціально підібраною в'язкості.
 • Не стікає з вертикальної поверхні.
 • Гідроізоляція здатна перекривати (заповнювати) тріщини шириною до 1,5 мм.
 • Колір гідроізоляції служить індикатором контролю товщини шару при нанесенні.
 • Швидко сохне.
 • Теплостійкість плівки гідроізоляції не більше 60°С.
 • Без запаху.
 • Для внутрішніх робіт.

Призначення

Гідроізоляційна мастика для створення суцільної безшовної обмазувальної гідроізоляції для використання під плиткової облицюванням у вологих приміщеннях (кухні, туалети, ванні кімнати, душові та ін), а також на закритих балконах. Може використовуватися в системах підлог з підігрівом.
Не застосовувати гідроізоляцію для басейнів і для зовнішніх робіт. Не використовувати гідроізоляцію в якості фінішного покриття. Не фарбувати гідроізоляцію фарбами і лаками. Гідроізоляція не призначена для гідроізоляції підвалів від грунтових вод.

Типи поверхонь для нанесення

Бетон, цегляна кладка, цементно-піщана штукатурка, вирівнюючий розчин на основі цементу, вологостійка шпаклівка, вологостійкі будівельні плити (вологостійкий ГКЛ, магнезит та ін)

Підготовка поверхні

Поверхню очистити від бруду, пилу, жиру та інших матеріалів, що погіршують адгезію. Поверхня повинна бути чистою, сухою, міцною, вбирає. Відшаровуються матеріал і старі покриття повністю видалити. Заражені грибком, цвіллю поверхні очистити засобом Biotol (Biotol Spray). Для зменшення витрати гідроізоляції поверхня максимально вирівняти вологостійкими матеріалами: стіни – шпаклівкою, підлога – вирівнюючої сумішшю. Нові поверхні на основі цементу перед нанесенням гідроізоляції витримати не менше 28 діб. Цементну стяжку попередньо відшліфувати (видалити «цементне молочко»). Поверхню загрунтувати зміцнює адгезійної грунтовкою Eskaro Aquastop Strong або Eskaro Aquastop Bio. Поверхня підлоги повинна бути нахилена у напрямку стоку води. При влаштуванні теплих підлог гідроізоляцію наносити зверху стяжки підлоги.

Застосування

Перемішати гідроізоляцію до однорідного стану. Не розбавляти. Температура гідроізоляції, повітря, підстави при виконанні робіт повинна бути від +15°С до +25°С, відносна вологість повітря не більше 65%. Відносна вологість бетонної основи – не більше 20%.
Спочатку гідроізоляцією обробити кути, шви, стики будівельних плит, головки кріпильних шурупів на будівельних плитах, стики поверхонь з різного матеріалу, поверхня навколо підлогового стоку, поверхня навколо сантехнічної арматури.
При обробці гідроізоляцією кутів, швів, стиків будівельних плит і поверхонь з різного матеріалу, поверхонь навколо сантехнічної арматури та підлогового стоку використовувати армуючу стрічку/полотно наступним способом: у свіжий шар гідроізоляції укласти армуючу стрічку/полотно, щільно притиснути її пластиковим (або гумовим) шпателем так, щоб вона повністю просочилася гідроізоляцією. На стоці для води на підлозі армуюче полотно укладати в 2 шари. Потім нанести гідроізоляцію на всю поверхню і дати висохнути не менше 2 годин (до зміни кольору гідроізоляції).
Нанести другий шар гідроізоляції на всю поверхню і дати висохнути не менше 6 годин (до зміни кольору гідроізоляції). Перевірити щільність (товщину) гідроізоляційної плівки і при виявленні тонких і/або всмоктують місць обробити їх ще раз гідроізоляцією. Дати поверхні висохнути до зміни кольору гідроізоляції (не менше 6 годин).
Перевірка на сумісність гідроізоляції і найбільш часто використовуваних трапів (для зливу води в підлозі) показала позитивні результати.
Облицювальну плитку приклеювати клейовим складом, відповідним для основи, на яку нанесена гідроізоляція.
При використанні готового водно-дисперсійного клею заповнювати шви між плитками затіркою, а кути, водостічні отвори, виходи труб - ущільнювати сантехнічним силіконом рекомендується не раніше ніж через 7 діб після облицювання плиткою.

Робочі інструменти

Пензель, валик, пластиковий або гумовий шпатель.

Очищення інструментів

Одразу після використання промити водою. Засохла гідроізоляція механічно очищається.

Колір: Блакитний. Після висихання – синій.

Витрата: Сумарний витрата гідроізоляції при нанесенні в 2 шару повинен становити: на стіни не менше 0,8 кг/м2; на підлогу не менше 0,95 кг/ м2. Кінцева товщина плівки висохлої гідроізоляції повинна складати не менше 0,4 мм на стінах та не менше 0,5 мм на підлозі. Витрата гідроізоляції залежить від типу і нерівностей поверхні.

Час висихання: При температурі +20°С і відносній вологості повітря 65%: перший шар - не менше 2 годин; другий шар (і наступні) - не менше 6 годин.

Leave a review

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Быстрая доставка по всей Украине

Быстрая доставка по всей Украине

По Киеву и области осуществляется собственным транспортом или Новой почтой по Украине

Колеровка краски более 1000 оттенков

Колеровка краски более 1000 оттенков

Собственное колеровочное оборудование. Колеруем краску по всем цветовым каталогам

Индивидуальная система скидок при объемах

Индивидуальная система скидок при объемах

Для всех кто хочет сэкономить на ремонте, предлагаем оптовые цены и специальные условия доставки