Pinotex пропитка для дерева

Pinotex пропитка для дерева

Деревина - один з кращих матеріалів, що застосовуються для будівництва, адже вона не тільки міцна і екологічна, а й відмінно зберігає тепло. Однак дерево для збереження своїх експлуатаційних характеристик потребує якісного покриття. На сайті http://best-paints.com.ua/ пропонується широкий асортимент засобів для захисту деревини, в тому числі і pinotex ultra - високоякісна фарба-лак, пропитка ,що захищає від ураження грибками, вологи і ультрафіолетових променів. Pinotex Classic підійде для дерев'яних парканів, садових меблів, дерев'яних фасадів. Лазурь легко наноситься і на довго захищає поверхню, а також придає матовий віддінок.  Деревозахист Pinotex Fence ідеально підійде для пиляної деревини, засіб використовується для зовнішніх робіт, для парканів, для господарських будівель з дерева. Засіб на акриловій основі, швидко висихає, без запаху, екологічно чистий, а захисна плівка еластична, що актуально для такого матеріалу як деревина.


Компанія Pinotex відома в усьому світі як експерт по догляду за деревом, вона випускає лінійку засобів, призначених для виконання внутрішніх або зовнішніх робіт. Якщо вам необхідно змінити колір, підійде фарба pinotex, яка виконає відразу і захисну функцію. Широка гамма кольорів дозволяє отримати будь-який необхідний вам відтінок. Як правило, фарба pinotex використовується для фарбування дверей, віконних рам, фасадів, огорож і всіляких декоративних елементів. Даний засіб не тільки захищає деревину, а й покращує її структуру, продовжуючи тим самим термін служби.

Дерево само по собі виглядає дуже ефектно, однак найчастіше хочеться підкреслити його структуру, зробити поверхню глянсовою. Для цих цілей підійде pinotex ultra , пропонований нашим магазином по самій вигідній ціні. Він підходить для шліфованих поверхонь з деревини всіх видів, не покритих іншими фарбами і лаками, містить фунгіциди для захисту від біологічних факторів. Застосовується для зовнішніх оздоблювальних робіт.

Пропонована нами пропитка pinotex збереже природні характеристики деревини і зробить її довговічною.


-15%
Pinotex Base (Пинотекс База) 10л
Pinotex Base (Пинотекс База) 1л
-12%
Pinotex Base (Пинотекс База) 3л
-30%
Pinotex Classic Lasur (Пинотекс Классик Лазурь) 10л
-25%
Pinotex Classic Lasur (Пинотекс Классик Лазурь) 1л
-25%
Pinotex Classic Lasur (Пинотекс Классик Лазурь) 3л
-15%
Pinotex Fence Lasur (Пинотекс Фенс Лазурь) 10л
Pinotex Fence Lasur (Пинотекс Фенс Лазурь) 2,5л
Pinotex Impra (Пинотекс Импра) 10л
Pinotex Impra (Пинотекс Импра) 3л
-31%
Pinotex Ultra Lasur (Пинотекс Ультра Лазурь) 10л
-25%
Pinotex Ultra Lasur (Пинотекс Ультра Лазурь) 1л
-25%
Pinotex Ultra Lasur (Пинотекс Ультра Лазурь) 3л
-31%
Pinotex Ultra Lasur ТІК фарба для деревини 10л
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)