Pinotex пропитка для дерева

Pinotex пропитка для дерева

Деревина - один з кращих матеріалів, що застосовуються для будівництва, адже вона не тільки міцна і екологічна, а й відмінно зберігає тепло. Однак дерево для збереження своїх експлуатаційних характеристик потребує якісного покриття. На сайті http://best-paints.com.ua/ пропонується широкий асортимент засобів для захисту деревини, в тому числі і pinotex ultra - високоякісна фарба-лак, пропитка ,що захищає від ураження грибками, вологи і ультрафіолетових променів. Pinotex Classic підійде для дерев'яних парканів, садових меблів, дерев'яних фасадів. Лазурь легко наноситься і на довго захищає поверхню, а також придає матовий віддінок.  Деревозахист Pinotex Fence ідеально підійде для пиляної деревини, засіб використовується для зовнішніх робіт, для парканів, для господарських будівель з дерева. Засіб на акриловій основі, швидко висихає, без запаху, екологічно чистий, а захисна плівка еластична, що актуально для такого матеріалу як деревина.


Компанія Pinotex відома в усьому світі як експерт по догляду за деревом, вона випускає лінійку засобів, призначених для виконання внутрішніх або зовнішніх робіт. Якщо вам необхідно змінити колір, підійде фарба pinotex, яка виконає відразу і захисну функцію. Широка гамма кольорів дозволяє отримати будь-який необхідний вам відтінок. Як правило, фарба pinotex використовується для фарбування дверей, віконних рам, фасадів, огорож і всіляких декоративних елементів. Даний засіб не тільки захищає деревину, а й покращує її структуру, продовжуючи тим самим термін служби.

Дерево само по собі виглядає дуже ефектно, однак найчастіше хочеться підкреслити його структуру, зробити поверхню глянсовою. Для цих цілей підійде pinotex ultra , пропонований нашим магазином по самій вигідній ціні. Він підходить для шліфованих поверхонь з деревини всіх видів, не покритих іншими фарбами і лаками, містить фунгіциди для захисту від біологічних факторів. Застосовується для зовнішніх оздоблювальних робіт.

Пропонована нами пропитка pinotex збереже природні характеристики деревини і зробить її довговічною.


-15%
Pinotex Base (Пинотекс База) 10л
Pinotex Base (Пинотекс База) 1л
-12%
Pinotex Base (Пинотекс База) 3л
Pinotex Classic Lasur (Пинотекс Классик Лазурь) 10л
Pinotex Classic Lasur (Пинотекс Классик Лазурь) 1л
Pinotex Classic Lasur (Пинотекс Классик Лазурь) 3л
-15%
Pinotex Fence Lasur (Пинотекс Фенс Лазурь) 10л
Pinotex Fence Lasur (Пинотекс Фенс Лазурь) 2,5л
Pinotex Impra (Пинотекс Импра) 10л
Pinotex Impra (Пинотекс Импра) 3л
Pinotex Ultra Lasur (Пинотекс Ультра Лазурь) 10л
Pinotex Ultra Lasur (Пинотекс Ультра Лазурь) 1л
Pinotex Ultra Lasur (Пинотекс Ультра Лазурь) 3л
Pinotex Ultra Lasur ТІК фарба для деревини 10л
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)