Pinotex Ultra Lasur ТІК фарба для деревини 10л

3599 грн


Знайшли дешевше?

Pinotex Ultra Lasur 10л - це просочення для деревини на основі розчинника. Термін служби покриття до 8 років.

Утворює глянсову, схожу на лак прозору і вологостійку покривні плівку

Містить УФ-фільтр

Добре зчіплюється з деревиною

Попереджає поширення цвілі і водоростей на поверхні

характеристики виробу


Для декоративного оздоблення та захисту дерев'яних поверхонь від атмосферних явищ. Містить УФ-фільтр, що поліпшує стійкість покривного шару до сонячного випромінювання, а також активні речовини, що перешкоджають поширенню цвілі і водоростей на дерев'яній поверхні, обробленої продуктом Pinotex Ultra Lasur.


Характеристики виробу


Для декоративного оздоблення та захисту дерев'яних поверхонь від атмосферних явищ. Містить УФ-фільтр, що поліпшує стійкість покривного шару до сонячного випромінювання, а також активні речовини, що перешкоджають поширенню цвілі і водоростей на дерев'яній поверхні, обробленої продуктом Pinotex Ultra Lasur.


Сфера використання


Фасади, віконні та дверні прорізи, елементи огорож тощо. Нові або раніше оброблені деревозахисним засобом дерев'яні поверхні при зовнішніх роботах. Особливо добре підходить для струганих поверхонь.


Сфера використання:  Зовнішні роботи


Речовина, що пов'язує алкид (AWB)


Щільність 0,92 ± 0,02 кг / л


Вміст сухої речовини 47-52 ± 2% (в залежності від кольору)


Колірна карта Pinotex Colour Collection


Час висихання (23 ° C, 50% RH) Сухий від пилу через 6 ч.


Можна перефарбовувати через 12 ч.


Укривістость (один шар) Пиляна деревина 5-8 м² / л (110-200 г / м²)


                                            Строганая деревина 8-12 м² / л (75-110 г / м²)


Розріджувач - Уайт-спірит Solve W


Робочі інструменти - Кисть


Очищення робочих інструментів Уайт-спірит Solve W


Термін зберігання в непошкодженій заводській тарі 5 років


Умови зберігання виробу В закритій тарі, темп. + 5 ... 35 ° C


Базова поверхня


Особливо підходить для обробки струганої дерев'яної поверхні, на якій виконана продуктом нагадує лаковану обробка поверхні помітна найкраще. Не підходить для обробки зараженої грибковими захворюваннями або населеної деревними шкідниками деревини.


Підготовка поверхні


Оброблювана поверхня повинна бути чистою, якісною і не містити грибкових ушкоджень (грибків гнилі, цвілі та синяви). На всіх етапах обробки деревина повинна бути сухою, вміст вологи менше 20%.


Залежно від виду забруднення (пил, сажа, цвіль, органічні освіти) вибрати відповідний метод очищення поверхні (див. Рекомендації по попередній обробці базових поверхонь, що вимагають спеціальної підготовки). Уникати застосування можуть пошкодити деревину методів очищення (напр., Піскоструминним апаратом).


Для забезпечення кращого прилипання видалити з поверхні механічно щіткою з жорсткою щетиною або миттям шар деревозахисні матеріали, а так-же трохи зруйнований або посірілий шар деревини.


Наявну на поверхні стару фарбу (напр., Масляну, алкидную або латексну) повністю видалити або механічно (скребок, жорстка щітка), термічно (фен гарячого повітря, інфрачервоне випромінювання), або хімічно (кошти видалення фарби). Цим забезпечується однорідний колір при подальшій обробці поверхні деревозахисним засобом.


При закріпленні дерев'яної обшивки кращі оцинковані цвяхи і скріпки. При використанні не оброблених попередньо металевих деталей слід їх окремо захистити від іржі перед остаточним перефарбуванням дерев'яної поверхні.


Стежити, щоб дерев'яна обшивка добре провітрювалася, дах і водостічна система були в порядку і дренаж функціонував без збоїв.

грунтування


Перед подальшою обробкою поверхні переконатися, що дерев'яна поверхня повністю просохла.


Для забезпечення максимального захисного ефекту і рівного кольору нові або очищені від старої фарби дерев'яні поверхні заґрунтувати один раз безбарвною біоцидною деревозащитноє ґрунтовкою Pinotex Base на основі розчинника. Покривні фарбування виконувати не раніше, ніж через 24 години після грунтування поверхні. На горизонтальних поверхнях і при підвищеній витраті грунтовки повне висихання поверхні може тривати більше 24 годин.


Особливо ретельно обробити торці дерев'яної обшивки, просочуючи їх до насичення.


Грунтування дерев'яної поверхні або, по крайней мере, просочування виконати на ранньому етапі. У разі, якщо деревина буде піддаватися впливу вологи, погіршується прилипання фарби до дерев'яної поверхні.


Фінішна обробка


Перед покривним фарбуванням переконатися, що загрунтовані поверхню досить просохла.


Покривне фарбування виконати 2 шарами деревозахисні матеріали Pinotex Ultra Lasur.


Для відновлення поверхні, покритої раніше виробом Pinotex Ultra Lasur, досить одного покривного шару.


Кожен наступний покривний шар робить колір більш темним, глянцевим і більш стійким.


На зовнішніх поверхнях не рекомендується застосовувати тільки безбарвний продукт, оскільки, зважаючи на відсутність в його складі пігменту він не володіє здатністю оберігати від сонячного випромінювання. Додавання пігменту надає стійкість до сонячного випромінювання.


Безбарвне засіб Pinotex Ultra Lasur призначене для використання в якості основи для колерования.


Рекомендації для фарбування і догляду за поверхнею


Перед використанням і під час роботи деревозащитноє засіб ретельно перемішувати. Виріб готовий до використання і не вимагає розведення.


Як робочий інструмент для кращого захисту дерев'яної поверхні рекомендується використовувати кисть.


Необхідна температура повітря і поверхні під час нанесення на поверхню і висихання деревозахисні матеріали + 8 ... 30 ° C (рекомендується + 18 ± 2 ° C), відносна вологість повітря <80%. Уникати фарбування у вітряну погоду, а також під впливом прямих сонячних променів, оскільки занадто інтенсивне випаровування розчинника може перешкоджати всмоктуванню вироби в деревину.


Кольори Pinotex Ultra Lasur можна змішувати між собою. При необхідності можна кілька освітлити вибраний колір, додавши до виробу безбарвний (колеровочная база) Pinotex Ultra Lasur (до 30%).


Для забезпечення однорідного кольору при покритті великих поверхонь рекомендується змішати необхідну кількість вироби в одному посуді.


Виріб наносити на поверхню безперервним шаром уздовж деревних волокон. Особливу увагу звернути на поверхні, що знаходяться в частому контакті з водою і / або сонячним випромінюванням. Для забезпечення однорідного кольору можна пройтися по всій обробленої поверхні сухим пензлем протягом 10-20 хвилин після нанесення вироби на поверхню.


Ретельна обробка торців дерев'яної обшивки помітно підвищує стійкість деревини до вологи.


Перед установкою дерев'яної обшивки та ін. Деталей рекомендується їх по- крити хоча б одним шаром також і з тильної сторони.


Робочі інструменти негайно очистити після закінчення роботи, ви- сохшее виріб можна видалити тільки механічно.


Уникати попадання поверхонь, покритих Pinotex Ultra Lasur, в безпосередній контакт з поверхнями, що дають кислотну або лужну реакцію (напр., Не висохла остаточно штукатурка), в результаті чого може постраждати сполучна речовина, що пов'язує пігмент.


Для очищення забрудненої в ході експлуатації поверхні застосовувати чисту воду або нейтральні засоби для чищення. Як робочий інструмент використовувати м'яку щітку або губку. Після очищення обполоснути поверхню чистою водою.

Leave a review

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Быстрая доставка по всей Украине

Быстрая доставка по всей Украине

По Киеву и области осуществляется собственным транспортом или Новой почтой по Украине

Колеровка краски более 1000 оттенков

Колеровка краски более 1000 оттенков

Собственное колеровочное оборудование. Колеруем краску по всем цветовым каталогам

Индивидуальная система скидок при объемах

Индивидуальная система скидок при объемах

Для всех кто хочет сэкономить на ремонте, предлагаем оптовые цены и специальные условия доставки